Strona 1 z 286
Wyników 1 - 36 z 10273

2517

ŁYŻECZKA, Polska, Warszawa, Wilhelm Luther; 1856

Srebro, próba 84, waga 22,6 g, dł. 15,5 cm
Cena: 172,00 zł
2517

Cena: 172,00 zł
15055

TŁOK PIECZĘTNY GUSTAWA TYSOWSKIEGO

Monogram: GT
Cena: 236,00 zł
15055

Cena: 236,00 zł
13

„MAŁY UCZNIAK I PAN PSOR”

Fotografia, 86 x 140 mm
Cena: 172,00 zł
13

„MAŁY UCZNIAK I PAN PSOR”

Cena: 172,00 zł
33

„WILLA WŁASNA” ALEKSANDRA WINIARSKIEGO, Wołyń, Nowa Rarańcza, 20.06.1916

Fotografia, 88 x 137 mm
Cena: 690,00 zł
33

Cena: 690,00 zł
22127

„WYPRAWA PODBIEGUNOWA”

Fotografia, 85 x 134 mm
Cena: 172,00 zł
22127

„WYPRAWA PODBIEGUNOWA”

Cena: 172,00 zł
025

002A. Adrian Van Der HEST

Targ kwiatowy w Amsterdamie, ok. 1930
Cena: 3900,00 zł
025

002A. Adrian Van Der HEST

Cena: 3900,00 zł
00349

003. POWRÓT Z POŁOWU, XIX / XX w.

Olej, płótno dublowane; 81,5 x 50 cm
Cena: 2200,00 zł
00349

Cena: 2200,00 zł
Strona 1 z 286