019A. Monogramista MLS
PEJZAŻ Z RUINAMI ZAMKU, 1883

Olej, płótno; 45,5 x 64 cm

Sygnowany p.d.: MLS cop. | 1883.

Cena wywoławcza 1000

Estymacja 1500 - 1800

Base price 1000,00 zł