010. Niels Peter CHRISTIANSEN
NA PASTWISKU

Olej, płótno; 45 x 66 cm

Sygnowany l.d.: N.Chr

Cena wywoławcza 2000

Estymacja 2500 – 2800

droit de suite

Base price 2000,00 zł