011. REMBRANDT van RIJN
CLEMENT DE JONGHE, 1651

Stan VI, odbitka XVIII w.

Akwaforta, papier, 21 x 16 cm (w świetle p-p)

Sygnowany z płyty p.d.: Rembrandt f 1651

Cena wywoławcza 2500

Estymacja 3000 - 3500

Base price 2500,00 zł