014. Stanisław OKULICZ
WARSZAWA, NOWE MIASTO, WIDOK NA WIEŻĘ KOŚCIOŁA MARIACKIEGO

Olej, płótno; 36,5 x 51 cm

Sygnowany P.d.: S. Okulicz / „Warszawa”

Stanisław OKULICZ

ur. 1909 Warszawa

Studiował w warszawskiej ASP. Od 1930 r. regularnie wystawiał w Zachęcie. Miał też wystawy w Moskwie, Mińsku, Rydze, Kijowie i Lwowie. Malował głównie pejzaże i widoki miejskie. Jego prace znajdują się w Muzeum Warszawy i wystroju siedziby Rady Ministrów.

Cena wywoławcza 2000

Estymacja 2500 - 3000

droit de suite

Base price 2000,00 zł