017. SCHAEFER
PORTRET MĘŻCZYZNY, 2 poł. XIX w.

Olej, płótno; 66 x 53 cm

Sygnowany p.d.; Schaefer

Cena wywoławcza 6000

Estymacja 7000 - 8000

Base price 6000,00 zł