019B. Jan MATEJKO
REJTAN, pocz. XX w.

Chromolitografia, papier; 57 x 96,5 cm

Rama z epoki; 72 x 119 cm

Cena wywoławcza 1000

Estymacja 1500 - 2000

Base price 1000,00 zł