001. George MAJEWICZ
WODUJĄCE KACZKI

Olej, płótno; 60 x 50 cm

Sygnowany p.d.: G. Majewicz

George MAJEWICZ

1897 Polkowice - 1865 Münchberg

Animalista i pejzażysta. Studiował w Berlinie. W latach trzydziestych przebywał na Pomorzu i w Szczecinie gdzie miał pracownię. Malował przede wszystkim dzikie zwierzęta, przedstawiając je w ich naturalnym środowisku.

Cena wywoławcza 3500

Estymacja 4500 – 5000

droit de suite

Base price 3500,00 zł