018. ADORACJA - SCENA W KOŚCIELE, 2 poł. XIX w.
MALARZ POLSKI

Olej, płótno; 126 x 93 cm

Cena wywoławcza 8500

Estymacja 10000 - 12000

Base price 8500,00 zł