•  Stanisław Gałek
    Stanisław Gałek
    KWITNĄCA JABŁOŃ
  • Adam Kazimierz Ciemniewski
    Adam Kazimierz Ciemniewski
    SIANOKOSY
  • WYPRZEDAŻ SAMOWARÓW
    WYPRZEDAŻ SAMOWARÓW
    SAMOWARY TANIEJ DO -50!
  • Olga Niewska
    Olga Niewska
    FIGURA ŁUCZNICZKI, 1927
  • Grzegorz Moryciński
    Grzegorz Moryciński
    CEREMONIE, 1998
POPIERSIE HOMERA, XIX w.

POPIERSIE HOMERA, XIX w.

Brąz, wys. 52 cm

Sygnowany okrągłym stemplem odlewni: F.P. SANSON SUCCR HAMBURG | 4 NEUERWALL

Cena: 8 050 zł

Hamburska odlewnia Sanson była jedną z najlepszych w Niemczech. Specjalizowała się w gabinetowych brązach.

Podobizna Homera powstała na podstawie greckiego oryginału znanego z marmurowych kopii z czasów rzymskich

Kup teraz - Zarezerwuj - Zapytaj o obiekt
e-mail: aukcje@ostoya.pl
tel.: (22)839-24-06

Ta witryna używa plików cookie m. in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookie oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies Zamknij ten komunikat. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information