POPIERSIE HOMERA, XIX w.

Kategoria: rzeźba
Cena: 5175 zł

Brąz, wys. 52 cm

Sygnowany okrągłym stemplem odlewni: F.P. SANSON SUCCR HAMBURG | 4 NEUERWALL

Hamburska odlewnia Sanson była jedną z najlepszych w Niemczech. Specjalizowała się w gabinetowych brązach.

Podobizna Homera powstała na podstawie greckiego oryginału znanego z marmurowych kopii z czasów rzymskich

Zapytaj o produkt

odznaczenia-wojskowensp-95 zlotemonetynsp-95 SKUPUJEMYnsp-95
preload image preload image

Odznaczenia wojskowe

Monety

Odznaczenia wojskowe

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o przedmiotach i aukcjach

Joomla Extensions powered by Joobi