POPIERSIE HOMERA, XIX w.

Kategoria: rzeźba
Cena: 8050 zł

Brąz, wys. 52 cm

Sygnowany okrągłym stemplem odlewni: F.P. SANSON SUCCR HAMBURG | 4 NEUERWALL

Hamburska odlewnia Sanson była jedną z najlepszych w Niemczech. Specjalizowała się w gabinetowych brązach.

Podobizna Homera powstała na podstawie greckiego oryginału znanego z marmurowych kopii z czasów rzymskich

Zapytaj o produkt

Do rozpoczęcia 144 aukcji pozostało:
1
7
dni
1
0
godzin
1
0
minut
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o przedmiotach i aukcjach

Joomla Extensions powered by Joobi